Wymiana podzielników kosztów c.o. w zasobach BSM. Szczegóły i harmonogram wymiany podzielników na poszczególnych budynkach w ogłoszeniu.

Szanowni Mieszkańcy Zasobów BSM,
W tym roku mija 10 lat od kiedy na grzejnikach w Państwa mieszkaniach zamontowane zostały elektroniczne podzielniki kosztów ogrzewania optica firmy Techem, a tym samym ich gwarancja.
Dlatego zostaną one wymienione na nowe przez serwisantów współpracującej wiele lat ze Spółdzielnią firmy Techem.
Planowana wymiana będzie odbywała się etapowo a o planowanych terminach dowiedzą się Państwo tydzień wcześniej, poprzez zamieszczone na drzwiach klatek schodowych ogłoszenia oraz pasek informacyjny telewizji kablowej. 
Przypominamy, iż obowiązek montażu podzielników kosztów ciepła podyktowany jest poprzez Prawo Energetyczne art. 45a ust. 8
Prosimy serdecznie wszystkich mieszkańców o udostępnienie lokali, ponieważ wg Regulaminu zasad rozliczania kosztów dostawy ciepła na potrzeby c.o. i podgrzania wody w BSM w Białogardzie §9 ust. 3 Użytkownik ponosi wszelkie dodatkowe koszty związane z montażem podzielników kosztów ciepła, spowodowane koniecznością montażu w innym terminie niż wyznaczony przez Spółdzielnię.
Jeżeli nie będą mogli Państwo udostępnić mieszkania w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt z serwisantem Techem pod numerem telefonu widniejącym na harmonogramie lub ogłoszeniu w celu umówienia dogodnego dnia i godziny.
Informujemy, że I termin wymiany podzielników kosztów c.o. zostanie przeprowadzony zgodnie z poniższym harmonogramem (link poniżej):
Harmonogram wymiany podzielników kosztów c.o.