Pracownicy

Dział Finansowo-Księgowy:

  • mgr Adam Marczyk – Główny Księgowy (tel. 94 311 01 72)
  • mgr Marzena Moraczewska – Kierownik działu finansowo-księgowego (tel. 94 311 32 02)
  • Teresa Kormosz – Inspektor ds. finansowo-księgowych (tel. 94 312 00 60)
    czynsze, rozliczenia wody i centralnego ogrzewania
  • mgr Marzena Pogorzelska – Inspektor ds. finansowo-księgowych (tel. 94 312 32 38)
    czynsze, rozliczenia wody i centralnego ogrzewania
  • Agnieszka Herter – Inspektor ds. finansowo-księgowych (tel. 94 311 32 04)
    rozliczenia finansowe Wspólnot Mieszkaniowych
  • Patrycja Peszyńska – Referent ds. finansowo-księgowych (tel. 94 311 01 78)
    rozliczenia TV kablowej i internetu
  • Alina Kamińska – Inspektor ds. finansowo-księgowych (tel. 94 311 01 75)
    windykacja należności
  • Zofia Hamulak – Inspektor ds. finansowo-księgowych (tel. 94 311 01 80)
    kredyty
  • Kornelia Witkowska – Referent ds. finansowo-księgowych (tel. 94 311 32 01)
  • Katarzyna Serafin – Kasjer (tel. 94 311 01 74)

 

Dział Członkowsko-Mieszkaniowych:

  • Czesława Szubała – Specjalista ds. członkowsko-mieszkaniowych
    licencjonowany zarządca nieruchomości, nr licencji zawodowej 7173 (tel. 94 311 01 77)
    przyjęcia w poczet członków, rezygnacje z członkostwa, przekształcenia prawa do lokali mieszkalnych i użytkowych

 

Dział Pracowniczy:

  • Edyta Bednarska – Specjalista ds. służb pracowniczych i społeczno-samorządowych
    (tel. 94 312 29 65)
    sprawy kadrowe, sprawy samorządowe: Walne Zgromadzenie Członków, Rada Nadzorcza, Zarząd

 

Dział gospodarki zasobami mieszkaniowymi i techniczny:

  • Jerzy Bobrowski – specjalista d/s Inwestycji (tel. 94 311 02 33)
    przetargi na roboty budowlane, remonty i bieżące utrzymanie budynków wspólnot mieszkaniowych w Białogardzie i Tychowie.
  • Jolanta Zięcik – Kierownik działu GZM i BHP (tel. 94 311 01 81)
    remonty, bieżące techniczne utrzymanie zasobów mieszkalnych BSM.
  • mgr inż. Tomasz Marciniak – Specjalista ds. Telemetrii i Mediów

 

Administracje Osiedlowe: bieżące utrzymanie zasobów mieszkaniowych, remonty, sprawy lokatorów:

  • inż. Iwona Hawerlische – Administrator Osiedla: os. Olimpijczyków i Lelewela
    (tel. 94 312 70 34, kom. 510 248 039)
  • mgr Piotr Przytuła – Administrator os. Kochanowskiego I i II, Chopina, Obotrytów i Zwycięstwa ( tel. 94 312 32 37 lub 502 050 201)
  • Jan Witkowski – Administrator Osiedla Traugutta w Karlinie ( tel. 94 311 32 05, kom 502 050 374)

 

Dział Telewizji Kablowej:

  • Jarosław Podgórski – Specjalista ds. TVK (tel. 507 100 691)
    sprawy techniczne dotyczące telewizji kablowej, cyfrowej i internetu
  • Mieczysław Zieliński – Pracownik Biura Obsługi Klienta TVK (tel. 94 312 35 78)

 

Dział społeczno-wychowawczy:

  • Renata Łopato – Koordynator ds. działalności społeczno-wychowawczej tel. 94 311 01 82 (Klub „Spółdzielcy” przy ul. Kochanowskiego 26)
  • Jadwiga Olejniczak – Instruktor kulturalno-oświatowy
    (Klub „Spółdzielcy” przy ul. Kochanowskiego 26)
  • mgr Monika Dekajło – Instruktor kulturalno-oświatowy (tel. 94 311 32 03)
    (Klub Osiedlowy przy ul. Komara 25)
  • Joanna Małuszkiewicz – Instruktor kulturalno-oświatowy (tel. 94 311 01 83)
    (Klub Osiedlowy i Galeria Osiedlowa przy ul. Wojska Polskiego 13)
  • Agata Majewska– Instruktor kulturalno-oświatowy (tel. 94 311 75 47)
    (Świetlica Osiedlowa przy ul. Pełki 5 w Karlinie)
  • Waldemar Paździor – Instruktor kulturalno-oświatowy (tel. 94 311 02 29)
    (Klub Osiedlowy przy ul. Komara 25)