Klub Kochanowskiego 2011

Ferie

Śpiewać każdy może…

W konkursie, który odbył się 24 lutego wzięło udział blisko 40 wokalistów. Młodzi artyści podzieleni byli na trzy kategorie wiekowe. W grupie od 7 do 10 lat jury przyznało nagrodę Julii Rydzak. Drugie miejsce zajęła Julia Włodarz a trzecie miejsca zajęła Nikola Jaszewska. W tej kategorii jury przyznało wyróżnienie dwóm duetom: Oli Stendel i Karolinie Żyndol oraz Sandrze Złotowskiej i Kasi Kośce. W grupie od 11 do 14 lat pierwsze miejsce zajęła Ola Januszewska, druga nagroda trafiła do Maćka Rydzaka natomiast trzecią nagrodę otrzymały siostry Paulina i Karolina Karpińskie. Wyróżnienie otrzymała Kasia Szukiewicz. W grupie od 15 do 18 lat pierwsze miejsce zajęła Dominika Lewandowska.

Wielkanocne warsztaty plastyczne

Konkurs plastyczny pt. Na wakacjach

Konkurs plastyczny pt. Kim chciałbyś zostać w przyszłości

Wakacyjne warsztaty plastyczne

Wycieczka do wioski Hobbitów w Sierakowie

Konkurs plastyczny pt. Ulubione zwierzę

W konkursie plastycznym, który odbył się 28 lipca wzięło udział 12 dzieci. Prace były wykonywane różnymi technikami plastycznymi. Motywem przewodnim prac były zwięrzęta. Wyróżnienie otrzymali: Agatka Bednarska, Igor Napolski oraz Witek Relisko.

Turniej sprawnościowy

W turnieju składającym się z 8 konkurencji m.in. rzuty do ringo, bieg z piłką lekarską, kręgle I miejsce zajął z liczbą punktów 178 Igor Napolski, II miejsce z liczbą punktów 162 Dawid Zieliński, III miejsce Patrycja Relisko – 155 punktów.

Teatrzyk dla dzieci pt. Calineczka

Dożynki w Stanominie

Popołudnie Poetów

Jesienny spacer – konkurs plastyczny

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy balkon i ogródek BSM

Mikołajkowy konkurs wokalny Śpiewać każdy może…

Przeboje stare ale… jare

W sobotę, 4 czerwca odbyła się XI Edycja Przeglądu Kapeli Ludowych i Zespołów Wokalnych Seniorów. W imprezie wzięli udział: Chór Passjonato z Karlina, Podlotki z Bornego Sulinowa, zespół Leszczyna z Pęczerzyna, Lechici z Koszalina,Chór Bel Canto z Białogardu, oraz zespoły działający przy Klubach Seniora Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej : Poetica, Echo Pomorzanki, Młodzi Duchem. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowe puchary oraz dyplomy.