Klub Komara 2011

Ferie

Turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży

W turnieju tenisa stołowego wzięło udział 8 uczestników. Pierwsze miejsce zajął Darek Tomaszewski natomiast drugie zajął Daniel Wrzesiński, a trzecie miejsce zajął Radek Stocki.

Warsztaty wielkanocne

Turniej Strong Man

W sobotę, 16 lipca na Placu Wolności zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Białogardzkiego Strongmenów. Wzięło w nich udział 7 zawodników. Było 8 konkurencji tj. : opona, spacer farmera, worki, martwy ciąg, wyciskanie barki, woda, waga płaczu i przeciąganie samochodu. W mistrzostwach zwyciężył Dawid Grabowski. Imprezę zakończył występ zespołu Mini Max. Klasyfikacja:

Andrzejkowy wieczór wróżb

W Piątek, 25 listopada w klubie osiedlowym odbył się „Andrzejkowy wieczór wróżb”. Dzieci brały udział w różnych wróżbach tj.: andrzejkowa numerologia, losowanie kolorów, andrzejkowe kubeczki, mowa kwiatów czy andrzejkowe serce. Wieczór wróżb zakończył się konkursem plastycznym, którego tematem były zawody, które według wróżby „andrzejkowe kubeczki” będą dzieci wykonywały w przyszłości: