Imprezy 2018

W czwartek, 11 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Jana Marszałka z cyklu „Do pięciu razy sztuka” w Galerii Osiedlowej BSM. 

Ferie nie tylko bezpieczne 

Warsztaty plastyczne 

Turnieje sprawnościowe

Warsztaty plastyczne

W piątek,  2 marca  odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Jacka  Lenkiewicza  z cyklu „Do pięciu razy sztuka” w Galerii Osiedlowej BSM. 

 

We wtorek, 17 kwietnia w klubie osiedlowym BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyła wielka uroczystość. Obchodziliśmy Jubileusz 100-lecia urodzin Bronisławy Sawickiej. Pani Bronia od 20 lat jest członkiem naszego Klubu Seniora i do niedawna występowała w zespole Echo Pomarzanki. 
Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy Pani Broni na kolejne lata dużo dobrego zdrowia i jak najwięcej miłych chwil.

We wtorek 24 kwietnia zorganizowaliśmy w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13, warsztaty plastyczno-literackie pt. „Wielkie kobiety w opowieściach dla młodych buntowniczek” z okazji 100-lecia Praw Wyborczych Kobiet .
W imprezie uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w nasze działania. Szczególne podziękowania kierujemy do Księgarni Bookbook za ufundowanie nagród książkowych
dla wszystkich uczestników warsztatów

Dzisiaj w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Krzysztofa Ramockiego. Artysta przedstawił pięc prac graficznych o intrygujących tytułach: „Towarzystwo”, „Straszykoń, „Dziwolągi, „Raz, dwa, trzy, szukasz ty”; „Przeprowadzka”.
Prace można oglądać do 8 czerwca 2018 r. w Galerii Osiedlowej BSM.

We wtorek, 12 czerwca 2018 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Andrzeja Świrko i poezji Katarzyny Śliwiak. Dzisiejszy wernisaż stał się też okazją do wyróżnienia osób, które od lat działają na rzecz BSM. Nagrodę otrzymał również zwycięzca majowej edycji Zdjęcie Miesiąca.

W tym dziale: