” DO PIĘCIU RAZY SZTUKA”

Rok 2017
W czwartek, 19 stycznia 2017r . odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa z cyklu „Do pięciu razy sztuka” Reginy Byblewskiej w Galerii Osiedlowej BSM  przy ul.Wojska Polskiego 13.
W czwartek, 16 marca w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13 odbyła się kolejna wystawa z cyklu „Do pięciu razy sztuka”. Tym razem swoją twórczość zaprezentował Maciej Danowski. Wystawę można oglądać do 14 kwietnia w Galerii Osiedlowej BSM.
27 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Mirosława Kina z cyklu „Do pięciu razy sztuka”. Prace można oglądać do 26 maja 2017 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13
Rok 2016
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego otwarcia wystawy fotografii pani Karoliny Świetosławskiej. Wernisaż, który odbył się w piątek 18 marca w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13, zapoczątkował nowy cykl prezentacji prac białogardzkich artystów pod nazwą „Do pięciu razy sztuka”. Prace Karoliny Świętosławskiej będą prezentowane w naszej galerii do 20 kwietnia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego otwarcia wystawy pana Jana Kamińskiego. Wernisaż odbył się w czwartek, 5 maja 2016 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13. Był kolejną odsłoną cyklu prezentacji prac białogardzkich artystów pod nazwą „Do pięciu razy sztuka”
Uroczyste otwarcie wystawy fotografii Marcina Pauby z cyklu   „Do pięciu razy sztuka”. Wernisaż odbył się w czwartek, 17 czerwca 2016 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13.
W czwartek, 10 listopada w Galerii Osiedlowej BSM przy ul.Wojska Polskiego 13 odbył się wernisaż prac Romana Cholewy z cyklu „Do pięciu razy sztuka” .  Wystawę można oglądać do 6 grudnia 2016 r.

 

W tym dziale: