Imprezy 2018

Ferie nie tylko bezpieczne

Warsztaty plastyczne 

Sezon na zimowe zabawy uważamy za otwarty.
Dzieci z klubu osiedlowego przy ul.Komara 25 „uzbrojone” w ciepłe czapki, szale i rękawice wybrały się, aby podziwiać „biały puch”. Na boisku koło klubu osiedlowego odbyła się pierwsza w tym roku „bitwa na śnieżki”.

Konkurs plastyczny – Zakładki do książek

Turniej Bingo i kalambury

Turniej sprawnościowy 

Zajęcia kulinarne – Tiramisu 

Teatrzyk pt. „Śpiąca królewna „

Smakowite zakończenie ferii

Wiosenny festyn rodzinny

Współsponsor imprezy Intermarche Białogard

22 maja o godzinie 16.00 w naszym klubie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dzieciom, które brały udział w konkursie plastycznym z okazji dnia praw zwierząt. W konkursie brali udział uczniowie ze szkoły podstawowej nr 1 i nr 5. Dzieciom serdecznie gratulujemy, a opiekunom życzymy owocnej współpracy z nami (w ramach obchodów Dni Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2018 – Pasjomania).

W ramach obchodów tegorocznych dni Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w naszym klubie odbył się Turniej Szachów o puchar Prezesa ( 25 maja).

26 maja na osiedlu Olimpijczyków odbył się VI Wiosenny Festyn Sportowy zorganizowany przez Białogardzką Spółdzielnię Mieszkaniową, Fitness Club Forma oraz Stowarzyszenie Pasjonaci.Uczestnicy mogli sprawdzić swoje możliwości w kategorii bieg i nordic walking.
Serdeczne podziękowania składamy panu Maciejowi Danowskiemu za wieloletnią współpracę przy organizowaniu tej imprezy. Po sportowej rywalizacji na uczestników czekały smaczne kiełbaski i tort. Każda z Pań otrzymała od pana Maćka z okazji Dnia Matki symbolicznego kwiatka.

27 maja w naszym klubie odbył się turniej Masters tenisa stołowego w ramach obchodów Dni Białogardzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej 2018 – Pasjomania.