Imprezy 2018

W czwartek, 11 stycznia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Jana Marszałka z cyklu „Do pięciu razy sztuka” w Galerii Osiedlowej BSM. 

Ferie nie tylko bezpieczne 

Warsztaty plastyczne 

Turnieje sprawnościowe

Warsztaty plastyczne

W piątek,  2 marca  odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Jacka  Lenkiewicza  z cyklu „Do pięciu razy sztuka” w Galerii Osiedlowej BSM. 

 

We wtorek, 17 kwietnia w klubie osiedlowym BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyła wielka uroczystość. Obchodziliśmy Jubileusz 100-lecia urodzin Bronisławy Sawickiej. Pani Bronia od 20 lat jest członkiem naszego Klubu Seniora i do niedawna występowała w zespole Echo Pomarzanki. 
Serdecznie gratulujemy tak pięknego Jubileuszu i życzymy Pani Broni na kolejne lata dużo dobrego zdrowia i jak najwięcej miłych chwil.

We wtorek 24 kwietnia zorganizowaliśmy w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13, warsztaty plastyczno-literackie pt. „Wielkie kobiety w opowieściach dla młodych buntowniczek” z okazji 100-lecia Praw Wyborczych Kobiet .
W imprezie uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w nasze działania. Szczególne podziękowania kierujemy do Księgarni Bookbook za ufundowanie nagród książkowych
dla wszystkich uczestników warsztatów

Dzisiaj w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Krzysztofa Ramockiego. Artysta przedstawił pięc prac graficznych o intrygujących tytułach: „Towarzystwo”, „Straszykoń, „Dziwolągi, „Raz, dwa, trzy, szukasz ty”; „Przeprowadzka”.
Prace można oglądać do 8 czerwca 2018 r. w Galerii Osiedlowej BSM.

We wtorek, 12 czerwca 2018 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Andrzeja Świrko i poezji Katarzyny Śliwiak. Dzisiejszy wernisaż stał się też okazją do wyróżnienia osób, które od lat działają na rzecz BSM. Nagrodę otrzymał również zwycięzca majowej edycji Zdjęcie Miesiąca.

Akcja Kreatywne wakacje.

W czwartek, 27 września 2018 r. w Galerii Osiedlowej BSM przy ul. Wojska Polskiego 13 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Krzysztofa Pawlickiego pt. „Punkt widzenia”.

We wtorek, 27 listopada odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Moja mała ojczyzna w słowach, obrazach i fotografiach ” Andrzej Świrko, Jan Kamiński i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4  w Białogardzie.

W czwartek, 13 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Wykonane własnoręcznie”.

W tym dziale: